II i III miejsce w zawodach koszykówki

Nasi uczniowie w ostatnich dniach mocno zaangażowali się w kolejnych zawodach sportowych. Tym razem była to koszykówka w formacie 3x3. Zawodnicy w tej odmianie grają na jeden kosz, a ilość zawodników jest ograniczona do trzech w jednej drużynie. Zawody na szczeblu powiatu odbywały się 9 kwietnia w szkole podstawowej nr 2 w Gnieźnie.

Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny - jedną chłopców, drugą dziewcząt z klas 5 i 6. Po kilku zaciętych i fascynujących meczach udało się wyłonić zwycięzców. Nasze dziewczyny wywalczyły II miejsce, a chłopacy zajęli III miejsce. Gratulujemy naszym zawodnikom świetnej gry oraz sportowego sukcesu.