4 miejsce w Mistrzostwach Gniezna

Nasi uczniowie brali udział w Mistrzostwach Gniezna w piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody zostały rozegrane 8 kwietnia na boiskach zewnętrznych przy Szkole Podstawowej nr 12 w Gnieźnie. Drużyna naszej szkoły rozegrała 3 mecze fazy grupowej, półfinał i mecz o 3 miejsce. Jedynie pojedynek z drużyną SP12  był zakończony dotkliwą porażką. W pozostałych meczach udało nam się wygrać, a po fazie grupowej przegraliśmy tylko jedną bramką. Chłopcy ostatecznie zakończyli rozgrywki na 4 miejscu.