25.06.26 odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN, w którym łącznie wzięło udział szesnaścioro uczniów klas drugich i trzecich. Dzieci zmierzyły się z zadaniami w następujących obszarach edukacyjnych: polonistycznym, matematycznym, społecznym, muzycznym, przyrodniczym, informatycznym, plastyczno - technicznym oraz językowym.
Wyjście do kina klasy 5a
Klasa 5a wybrała się na ostatnią wycieczkę, wyjście w bieżącym roku szkolnym. Obejrzeliśmy w kinie Helios Toy story 5. Bajka niesie piękne przesłanie, że prawdziwe relacje, wyobraźnia i wspólna zabawa mają wartość, której nie zastąpią urządzenia elektroniczne. Cała klasa miło spędziła czas i teraz czekamy już tylko na wakacje!
III miejsce w II Królewskim Turnieju Unihokeja
18 czerwca uczennice klas siódmych wzięły udział w II Królewskim Turnieju Unihokeja, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Gnieźnie.
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026
Serdecznie zapraszamy uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Ostatnie wyjście klasowe klasy 8b do kina Helios w Gnieźnie
W środę 03.06.2026 r. uczniowie klasy 8b razem z wychowawcą wybrali się na seans filmowy do kina Helios w Gnieźnie. Kończąc wprowadzoną na lekcjach wychowawczych tematykę związaną z formami przemocy rówieśniczej, m.in. z hejtem w Internecie, uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej bullyingu.