Zasady rekrutacji do szkoły tutaj

Aktualności

Wieczór andrzejkowy z Samorządem Uczniowskim

Z okazji Andrzejek Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej Milenium zaprosił uczniów klas 4-8 na wieczór andrzejkowy. Na uczestników czekało dziesięć stanowisk z wróżbami, na przykład lanie wosku, wyścig w butach czy ciasteczka z wróżbą, zespołowa gra w podchody, stanowisko z przekąskami. Nie zabrakło też czasu na wspólne odtańczenie popularnego tańca jakim jest Belgijka oraz pląsy na parkiecie.

Czytaj dalej

Konkurs "Mam Talent" w Świetlicy Szkoły Podstawowej Milenium

18listopada w świetlicy  odbył się konkurs „Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Głównym celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów oraz zainteresowań uczniów, integracja uczniów.

Czytaj dalej

Klasa 3 b ze szkoły Milenium w Zielonej Fabryce

Klasa 3 b w Zielonej Fabryce

22.11.22 uczniowie klasy 3 b wybrali się do Zielonej Fabryki, aby dowiedzieć się na czym polega praca florystki. Odwiedziny kwiaciarni pozwoliły dzieciom poczuć świąteczny klimat.

Czytaj dalej

Bogowie Olimpijscy z 5b

Czy wiecie, kto był najważniejszym z bogów greckich? A może słyszeliście o Demeter, która zgubiła swoją córkę Korę? A może potraficie sobie wyobrazić pupila Hadesa - Cerbera?

Czytaj dalej

Lekcja kleksografii

Kto powiedział, że lekcję kleksografii może przeprowadzić tylko Ambroży Kleks w swojej akademii? Oto prace uczniów klas 4 a i 4 b, którzy podczas lekcji języka polskiego uwolnili swoją kreatywność, tworząc kleksy i krótkie rymowanki.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007