Aktualności

Dzień Rodziny w klasach 1

10 czerwca to data, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów oraz ich najbliższych. Tego dnia odbył się bowiem Dzień Rodziny. Po krótkiej wierszowanej części artystycznej, pełnej wzruszających życzeń dla rodziców, na zaproszonych gości czekały sportowe wyzwania. W konkurencjach swoich sił mieli okazję spróbować zarówno dzieci, jak i rodzice.

Czytaj dalej

Pierwszoklasiści na warsztatach w House of Pizza

We wtorkowy poranek pierwszoklasiści wybrali się na kulinarne warsztaty do House of Pizza. Dzieci poznały niezwykle ciekawą historię tego dania i zrozumiały dlaczego Margherita jest tak rozsławiona na całym świecie. Po raz pierwszy uczniowie mieli okazję zwiedzić kuchnię pizzerii, samodzielnie wykonać spód pizzy oraz udekorować ją ulubionymi przysmakami.

Czytaj dalej

Sukces Leny Leśniak w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym pn. „Cztery pory roku z OZE”

Z radością informujemy o sukcesie Leny Leśniak, uczennicy klasy 6a, która zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Cztery pory roku z OZE”. Konkurs ten miał na celu promowanie odnawialnych źródeł energii i został zorganizowany przez Województwo Wielkopolskie, z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Czytaj dalej

Letnie półkolonie dla dzieci klas I-V z Gniezna i okolic

Zapraszamy dzieci klas I-V z Gniezna i okolic na letnie półkolonie organizowane przez Szkołę Podstawową Milenium! Na dzieci czeka niezapomniany tydzień, podczas którego m.in. wybierzemy się na Stajnię pod Wierzbami w Jankówku, weźmiemy udział w warsztatach LEGO z Bricks 4 Kidz (w szkole), a także w warsztatach z Laboratorium Slime w Centrum Edukcji Kreatywnej Baza oraz wybierzemy się do kina Helios. To jednak nie wszystkie atrakcje półkolonii! Zachęcamy do zapoznania się z pełnym programem poniżej. 

Czytaj dalej

Bal ósmoklasisty

7 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 8 mieli bal ósmoklasisty. Na balu panowała świetna atmosfera, a uczniowie bawili się znakomicie.

Czytaj dalej

Sokół Milenium - czerwcowe wydanie już jest!

Ukazał się ostatni w tym roku szkolnym numer Sokoła Milenium! W tym wydaniu znajdziecie m.in. pomysły na spędzenie wakacji, przepis na orzeźwiającą lemoniadę - idealną na letnie upały, recenzje książki i filmu, a także sudoku i wykreślankę. 

Czytaj dalej

Wycieczka do Trójmiasta klasy 5a

Wycieczka do Trójmiasta klasy 5a

W dniach od 3 do 5 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 5a wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta. Program wyjazdu był niezwykle bogaty i obfitował w różnorodne atrakcje.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007