Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

Aktualności

PÓŁKOLONIE 28.06-02.07 w SP Milenium

Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły na Półkolonie, które odbędą się w dniach 28 czerwca do 2 lipca (poniedziałek - piątek). Zapisy startują 11 czerwca (piątek)! Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z sekretariatem. Koszt to 290 zł, płatność wyłącznie gotówką.

Czytaj dalej

Uczniowie 3b wzięli udział w akcji "Super Świetlik"

Uczniowie klasy 3B otrzymali upominki w ramach akcji "SUPER ŚWIETLIK". Najnowsza edycja „SUPER ŚWIETLIKA” porusza ważne w trudnym czasie pandemii kwestie związane z bezpieczną nauką w domu. Wspomina o właściwym odżywaniu, zachęca do aktywności fizycznej, przypomina zasady prawidłowego rozwoju dzieci.

Czytaj dalej

Dzień Europy w Świetlicy

W maju uczniowie świetlicy nr 2 wzięli udział w zajęciach o Unii Europejskiej z okazji obchodzonego 9 maja Dnia Europy. Uczniowie podczas zajęć zdobywali wiedzę oraz wiele ciekawych informacji, które przygotowały ich do udziału w konkursie "Wiedzy o Unii Europejskiej".

Czytaj dalej

Wyjątkowy Dzień Dziecka w klasie 2a

1 czerwca okazał się dniem radosnym w naszej szkole. Już z samego rana na uczniów klasy 2a czekała słodka niespodzianka. Dzieci miały za zadanie przygotować  samodzielnie deser lodowy.

Czytaj dalej

Pomoc dla Olgi Miśkiewicz

Nasza szkoła włączyła się w aktywną pomoc na rzecz ciężko chorej Olgi z Kiszkowa. Organizujemy zbiórkę odzieży oraz makulatury by pomóc dziewczynce, która potrzebuje 9,5 mln zł na najdroższy lek świata.

Czytaj dalej

Dzień Dziecka w I b

Zarówno młodsze, jak i starsze dzieci, czekają każdego roku na swoje święto. Z tej okazji w klasie I b odbyły się kosmiczne warsztaty.

Czytaj dalej

Egzamin ósmoklasisty 2021

Nasi uczniowie mają za sobą pierwszy dzień egzaminów - wczoraj zmierzyli się z językiem polskim. Dzisiaj od godziny 9 zaczynają zmagania z królową nauk. Wszyscy weszli jednak do sal w świetnych humorach, co pozwala stwierdzić, że wczorajszy stres już całkowicie wyparował i dzisiejsze egzaminy pójdą doskonale. Jutro przed naszymi ósmoklasistami egzamin z języka obcego nowożytnego. Jest to ostatni dzień zmagań przed zasłużonymi, wyczekanymi przez uczniów wakacjami. 

Czytaj dalej

Powodzenia ósmoklasiści!

Od dzisiaj uczniowie klas ósmych mierzą się z pierwszym w ich życiu egzaminem. Dzisiaj na godzinę 9:00 zaplanowano sprawdzenie wiedzy z języka polskiego, jutro z matematyki a 27 maja uczniów czeka egzamin z języka obcego nowożytnego. Kiedy ósmoklasiści otrzymają wyniki? Ogłoszenie jest zaplanowane na 2 lipca, natomiast do 9 lipca zdający otrzymają świadectwa egzaminacyjne.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007