Aktualności

Projekt edukacyjny ,,Niezwykła matematyka"

W roku szkolnym 2022/2023 Szkoła Podstawowa Milenium uczestniczyła w projekcie edukacyjnym ,,Niezwykła matematyka". Projekt realizowany był przez uczniów klas: 4a, 4b i 6a. Celem projektu „Niezwykła matematyka” było rozwijanie zainteresowań i umiejętności matematycznych.

Czytaj dalej

Lekcja angielskiego w plenerze z 7a

Lekcja angielskiego w plenerze z 7a

W mini projekcie z języka angielskiego uczestniczyła dziś (31.05) klasa 7a. Uczniowie wybrali się do Parku Kościuszki w Gnieźnie i w ramach nauki języka mieli przygotować opis i rysunek pt. "Beautiful places in my sunny city".

Czytaj dalej

W zgodzie z naturą - 6b z wizytą w Powidzu

26 maja klasa 6b pod opieką opiekunów - pani Magdaleny Mądrowskiej i pana Bartłomieja Szafrańskiego - pojechała na wycieczkę do Powidza. Odwiedzili Szkółkę Leśną Powidz, gdzie zapoznali się m.in. z pracą leśniczego, funkcjonowaniem takiego miejsca oraz procesem, jaki towarzyszy produkcji sadzonek.

Czytaj dalej

Zapisy na Letnie Półkolonie!

Jak co roku, Szkoła Podstawowa Milenium zaprasza dzieci na Letnie Półkolonie. Czeka nas pełen przygód letni tydzień, który połączy edukację z dobrą zabawą. Półkolonie będą trwały od poniedziałku do piątku w terminie 26-30 czerwca 2023 roku. Cena to 550 zł. Rodzice chętni zapisać swoje dzieci na półkolonie mogą zgłaszać się do Sekretariatu (z odliczoną gotówką). Liczba miejsc ograniczona!

Czytaj dalej

Wygibasy językowe na Gnieźnieńskim Rynku

W poniedziałkowe popołudnie klasa 4b wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Na Rynku naszego miasta odbył się flash mob z udziałem uczniów szkół podstawowych, którego celem było promowanie poprawnej polszczyzny.

Czytaj dalej

Egzamin Ósmoklasisty 2023

Nasi ósmoklasiści i ósmoklasistki już od godziny mierzą się ze swoim pierwszym ważnym egzaminem w życiu. Byliśmy z nimi przed godziną 9:00 – był oczywiście stres, ale jak widać na zdjęciach humory dopisywały :) Nie ma co się dziwić – jesteście przygotowani, a cała szkoła trzyma za Was kciuki, więc musi być dobrze!

Czytaj dalej

Uwaga! Utrudnienia w dojeździe do Milenium

W związku z powstaniem niebezpiecznej dziury w nawierzchni, która pojawiła się przy jednej z dróg dojazdowych do Milenium od strony skrzyżowania ul. Cymsa i ul. Wrzesińskiej, informujemy, że przejazd w tym punkcie jest zamknięty.

Prosimy o omijanie tego miejsca i dojazd do szkoły od strony ul. Okulickiego. Dziura została zabezpieczona i zlecono już prace naprawcze.

Nadchodzi Festyn Rodzinny w Milenium!

Tradycyjnie, wraz z pierwszymi letnimi dniami nadchodzi Festyn Rodzinny w Milenium! Zapraszamy dzieci z Przedszkola Milenium "Mali Odkrywcy" oraz z klas I-VI Szkoły Podstawowej Milenium wraz z rodzicami do wspólnej zabawy! Widzimy się 6 czerwca (tj. wtorek) od godziny 17:00. Zaplanowaliśmy wiele atrakcji:

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz szkolny