Rekrutacja 2020/2021 - zasady rekrutacji czytaj...

Aktualności

Akcja "Kasztany zbieramy Alicji pomagamy"

Klasa 3b wraz z rodzicami, włączyła się w akcję: "Kasztany zbieramy Alicji pomagamy". Uczniowie wykazali się wielką wrażliwością i bez zastanowienia wyrazili chęć pomocy dziewczynce, która urodziła się z wadą genetyczną. Uczniowie przez kilka dni uzbierali bardzo dużo kasztanów. Pieniądze ze skupu wspomnianych darów jesieni, będą przeznaczone na rehabilitację Alicji (Ali Calineczka).

Czytaj dalej

Pasowanie na ucznia 2020/2021

20 października 2020 roku odbyło się uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów. Mali artyści po raz pierwszy stanęli na szkolnej scenie i z dużą odwagą zaprezentowali swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Radosnej atmosferze towarzyszyły także chwile wzruszeń. Ten dzień na długo zapadnie w pamięci uczniów. 

Czytaj dalej

Dzień Nauczyciela w 7a

"Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem

jaki można dać dziecku - jest wykształcenie".

W podziękowaniu za trud włożony w Naszą edukację,

samych radości i sukcesów życzy klasa 7A

Czytaj dalej

Dzień Nauczyciela w 2a

Jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W klasie 2a dzieci ten dzień rozpoczęły od zabaw z chustą animacyjną i balonami. Następnie wykonywały jeżyki z masy solnej, a na koniec dnia otrzymały od swojej Pani słodkie upominki.  Dzieci wspólnie z Rodzicami przygotowały dla nauczycieli prezenty. Uczniowie  z przyjemnością wręczali je i złożyli życzenia płynące prosto z ich serduszek.

Czytaj dalej

Dzień jesiennego ludzika w 3b

Dzień ludzika z darów jesieni przebiegł w klasie 3B we wspaniałej atmosferze. Uczniowie nie zastanawiali się długo co zrobią z kasztanów. Wykazali się wielką kreatywnością i stworzyli nie tylko ludziki , ale także wiele innych wspaniałości.

Czytaj dalej

Dzień Gier Planszowych w 5a

Uczniowie klasy 5a obchodzili Dzień Gier Planszowych. Była to okazja nie tylko do wspólnej integracji, ale także oczywiście do świetnej zabawy :) 

Czytaj dalej

Tydzień głośnego czytania

Tegoroczny Tydzień Głośnego Czytania (28.09.-2.10. 2020) w naszej Szkole odbywał się pod hasłem „Czytamy  książki, by odkryć kim jesteśmy”. Motywem przewodnim zajęć edukacyjnych, przeprowadzonych w Bibliotece szkolnej były: książka, czytanie, biblioteka.

Czytaj dalej

"Śmieciowe potwory" - prace techniczne 2b

W zeszłym tygodniu dzieci z klasy 2b, w ramach zajęć z edukacji technicznej, wykonywały pracę pt. "Śmieciowy potwór".  Uczniowie wykorzystali materiały wielokrotnego użytku do stworzenia kreatywnych i pomysłowych prac.

Czytaj dalej

Warsztaty z Doradztwa Zawodowego

Uczniowie klas VII i VIII rozpoczęli warsztaty doradztwa zawodowego. Zajęcia w sposób aktywny - przez rozmowę, współpracę i zabawę - aktywują młodzież do myślenia o swojej przyszłości zawodowej.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007