Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

Aktualności

Życzenia Wielkanocne od SP Milenium!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Wielkanoc to czas nieodłącznie związany z wiosną - wracają do Nas cieplejsze dni, a przyroda na nowo rodzi się do życia. Życzymy Wam, aby wraz z Świętami Wielkiej Nocy wstąpiła w Was, nowa, pozytywna energia! Niech te Święta będą pełne radości, odpoczynku  i czasu spędzonego z rodziną. Życzymy tradycyjnie zdrowia, pomyślności, bogatego zajączka i mokrego dyngusa! 

Czytaj dalej

Wielkanoc w Szkole Podstawowej Milenium

W tym roku przełom marca i kwietnia upłynął w naszej szkole pod znakiem wielkanocnych przygotowań. Klasy spotykały się na przedświątecznych lekcjach online, powstało wiele kolorowych kartek i ozdób, a życzenia nie miały końca!

Czytaj dalej

Funkcjonowanie sekretariatu podczas wiosennej przerwy świątecznej.

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 6 kwietnia 2021 roku sekretariat Szkoły Podstawowej Milenium będzie zamknięty.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt poprzez wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiosna zawitała do świetlicy!

Uczniowie przygotowywali prace i ozdoby związane z wiosną- bociany, tulipany, pszczoły, biedronki,  jaskółki, ślimaki, drzewa, łąkę i przebiśniegi.  Zapraszamy do galerii.

Czytaj dalej

"Wiosna za rogiem" - spacer w poszukiwaniu wiosny

„Wiosna już za rogiem” – spacer w poszukiwaniu Wiosny - III miejsce dla drużyny z SP Milenium

Pięcioosobowa grupa uczennic z klas trzecich (klasa IIIa: Hania. Zosia, Ania; klasa IIIb: Maja, Zuzia) udała się w czwartek (18 marca) na spacer w poszukiwaniu Wiosny. Szukały oznak Wiosny wspólnie z grupami z innych gnieźnieńskich szkół.

Czytaj dalej

Dzień Św. Patryka w SP Milenium

Z okazji Dnia Świętego Patryka klasa 3a Szkoły Podstawowej  Millenium przygotowała występ. Uczniowie zatańczyli Irish jig, taniec irlandzki. Z dedykacją dla całej społeczności szkolnej, w szczególności dla naszych ósmoklasistów. Powodzenia na egzaminach próbnych!

Czytaj dalej

Grzeczność na co dzień

Czy dobre maniery, savior-vivre, kindersztuba obowiązują także dzieci?

Te pytania zadano uczniom klas I-III podczas zajęć edukacyjnych „Grzeczność na co dzień”.  Gościem biblioteki szkolnej była pani Mieczysława Skrzypczak, nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej.

Czytaj dalej

Zadzwoń

61 4245007