O szkole

Szkoła Podstawowa Milenium jest szkołą niepubliczną działającą na prawach szkoły publicznej. Szkoła wpisana została przez Prezydenta Miasta Gniezna do ewidencji szkół, a także uzyskała pozytywną opinię Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Jesteśmy kameralną placówką, w której panuje atmosfera przyjaźni, życzliwości, tolerancji i zaufania oraz w której żaden uczeń nie jest anonimowy.

Nasza placówka zapewnia wysoki poziom nauczania, jednocześnie podchodząc do uczniów w sposób indywidualny - nasi nauczyciele to ludzie twórczy i doświadczeni, dla których praca z dziećmi jest pasją i przyjemnością. Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem z osobna.

Posiadamy bardzo dobrze wyposażone sale oraz nowoczesne laboratoria komputerowe, profesjonalne, pełnowymiarowe boisko szkolne, a dla najmłodszych - własny plac zabaw oraz świetlicę, w której dzieci mogą odrabiać lekcje z pomocą wykwalifikowanej kadry, lub uczestniczyć w szerokim wachlarzu zajęć dodatkowych. Do dyspozycji uczniów czeka stołówka Milówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i smaczne posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

Ponadstandardowa liczba godzin z języka angielskiego (oraz nauka drugiego języka obcego od klasy IV!), pozwala naszym uczniom zdobywać z egzaminu ósmoklasisty najlepsze wyniki w mieście, a co za tym idzie - ubiegać się o miejsca w wymarzonych szkołach średnich. Zobacz jak znakomicie poszło naszym uczniom podczas ostatniego egzaminu ósmoklasisty! 

 

Festyn rodzinny

11 listopada

Przedstawienie z okazji dnia 11 listopada

Dzień kotka

Rozpoczęcie roku

Spotkanie Bożonarodzeniowe

Kiermasz świąteczny

Jasełka

Wycieczka szkolna

Konkurs Mam Talent

Wycieczka szkolna

Teledysk o pluszowym misiu

Turniej tenisa stołowego

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz szkolny