Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej

12 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej Milenium odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych.

Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia Pani dyrektor dr Iwony Gawreckiej, która życzyła uczniom sukcesów w nauce i dążenia do celów. Podziękowała również rodzicom za zaufanie i obiecała zapewnienie dzieciom opieki zarówno dydaktycznej, jak i wychowawczej, a także udzielenie pomocy zawsze, gdy uczniowie będą jej potrzebować.

Pierwszoklasiści wraz z paniami wychowawczyniami przygotowali część artystyczną wydarzenia, prezentując układy taneczne, śpiewając piosenki i recytując wiersze.

Po wystąpieniach uczniowie przystąpili do ślubowania, które przyjęła pani dyrektor dr Iwona Gawrecka, a następnie uroczyście pasowała każdego ucznia. Pierwszoklasiści otrzymali dyplom, medal, a także takie upominki jak książka i maskotka. Uroczystość zakończyła się wykonaniem grupowych zdjęć pierwszoklasistów z panią dyrektor i paniami wychowawczyniami.

Wszystkim uczniom rozpoczynającym nowy etap edukacji w Szkole Podstawowej Milenium życzymy wytrwałości, sukcesów w nauce, wiary w swoje możliwości, zdobywania nowych przyjaźni, odkrywania pasji i rozwijania swoich umiejętności i talentów.