Trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w badmintonie

Chłopacy z Naszej szkoły pokazali swoje umiejętności i ducha walki na Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w badmintonie. Do rywalizacji przystąpiły dwie drużyny ze Szkoły Podstawowej Milenium: uczniowie klas 5 i 6 uczestniczący w igrzyskach dzieci oraz uczniowie klas 7 i 8 uczestniczący w igrzyskach młodzieży.

Szczególnie zacięte pojedynki były w tej młodszej grupie, gdzie mecze kończyły się po około godzinie z wynikiem 3-2 dla Naszych zawodników. Starsi zakończyli rywalizację na 4 miejscu, młodszym udało się wskoczyć na podium. Dziękuję Naszym zawodnikom za wspaniałą grę i za emocje. Oczywiście gratulujemy wspaniałego wyniku i czekamy na dalsze sukcesy.