Integracyjny wyjazd klasowy klasy 7b z okazji Dnia Chłopca

We wtorek 1.10.2024, świętując Dzień Chłopca, uczniowie klasy 7b razem z wychowawcą wybrali się na Paintball laserowy do Lasertarg Wielka Spluwa w Poznaniu.

Na samym początku uczniowie odbyli szkolenie z zasad gry i obsługi sprzętu. Dwugodzinna gra w laserowy paintball w podziemiach wielkiej kamienicy dostarczyła uczniom wiele atrakcji i wzbudziła ducha rywalizacji. Po grze uczniowie udali się do restauracji McDonald's na obiad. Od początku wycieczki do samego końca towarzyszył uczniom dobry humor. :)