Sukces naszej drużyny na Mistrzostwach Gniezna w unihokeju chłopców

2 października 2024 r. odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Gniezna w unihokeju chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Nasza szkoła zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując 3. miejsce wśród siedmiu startujących drużyn. W rywalizacji uczestniczyły szkoły: SP 1, SP 2, SP 3, SP 6, SP 8, SP 10 oraz SP Milenium.

Po wielu wyrównanych meczach i wspaniałych akcjach na boisku klasyfikacja medalowa przedstawia się następująco:

1. SP 10
  2. SP 2
  3. SP Milenium

Nasza reprezentacja, składająca się z uczniów klas 6a, 6b i 5b, wykazała się ogromnym zaangażowaniem, walecznością oraz duchem zespołowym. Skład drużyny:

• Filip, Jakub, Olivier, Jerzy, Adam, Maciej (klasa 6a)
  • Aleksander, Szymon, Aleksander (klasa 6b)
  • Iwo (klasa 5b)

Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałego występu i życzymy dalszych sportowych sukcesów!