Konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego dla klas 6

12 kwietnia 2024 roku odbył się konkurs gramatyczno-leksykalny z języka angielskiego dla klas 6 szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 5 uczniów chcących sprawdzić swój poziom opanowania języka angielskiego w zakresie znajomości słownictwa i gramatyki.

Organizatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego mgr Wioletta Kryszak, która skrupulatnie sprawdziła prace konkursowe.

Przyznano następujące miejsca:

I miejsce: Oliwia O. Kl. 6b

II miejsce: Alex N. Kl. 6a

III miejsce: Julia Sz. Kl. 6b

Wręczenie nagród odbyło się 13.06.2024r. Wszyscy uczestnicy otrzymali oceny celujące z języka angielskiego za udział, a zwycięzcy dyplomy i książki w języku angielskim z ćwiczeniami. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Powodzenia na kolejnych konkursach!