REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Sukces Leny Leśniak w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym pn. „Cztery pory roku z OZE”

Z radością informujemy o sukcesie Leny Leśniak, uczennicy klasy 6a, która zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Cztery pory roku z OZE”. Konkurs ten miał na celu promowanie odnawialnych źródeł energii i został zorganizowany przez Województwo Wielkopolskie, z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Konkurs obejmował kategorie dla uczniów różnych grup wiekowych, a Lena Leśniak rywalizowała w kategorii dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych. Wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca, a jej osiągnięcie jest powodem do dumy dla naszej szkoły.

Gratulujemy Lenie i życzymy jej dalszych sukcesów w przyszłych konkursach i przedsięwzięciach ekologicznych!

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007