REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Egzamin na kartę rowerową

W maju uczniowie klas czwartych SP Milenium przystąpili do egzaminu na kartę rowerową.

Egzamin składał się z dwóch części:

Cześć teoretyczna, która odbywała się w formie testu jednokrotnego wyboru - uczniowie, którzy zaliczyli cześć teoretyczną przystąpili do egzaminu praktycznego.

Część praktyczna ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz) częściowo odbyła się w sali gimnastycznej i na boisku szkolnym. Polegała na ocenie kierującego rowerem pod względem przestrzegania przepisów ruchu drogowego i umiejętności prawidłowej techniki jazdy. Egzamin na kartę rowerową zaliczyło 39 uczniów klas czwartych i jeden uczeń z klasy piątej. Wszystkim szczęśliwym posiadaczom pierwszego "prawa jazdy" serdecznie gratulujemy.

Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".