Zapoznanie uczniów klasy 6b z twórczością Artystów Fotografików w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie

Dnia 19.04.2024 uczniowie klasy 6b SP wraz z wychowawcą udali się do Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie na wystawę ZATRZYMANE połączoną z warsztatami dla uczniów szkół podstawowych. Uczniowie zapoznali się z twórczością artystek i artystów z Wielkopolskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików.

Przedstawione fotografie wzbudziły wśród uczniów podziw i doprowadziły do dyskusji i kontemplacji nad znaczeniem zaprezentowanych twórczości. Na koniec udziału w warsztatach, uczniowie dyskutowali na temat fotografii wykonanej przez Panią Ankę Gregorczyk, stworzyli własne prace zawierające przedstawiony krajobraz oraz wysłuchali przesłania artystki.