Serdecznie zapraszamy uczniów na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
III miejsce w II Królewskim Turnieju Unihokeja
18 czerwca uczennice klas siódmych wzięły udział w II Królewskim Turnieju Unihokeja, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Gnieźnie.
Klasy 4a i 4b na trzydniowej wycieczce w Trójmieście
W maju uczniowie klas 4a i 4b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Trójmiasta. Zwiedziliśmy Westerplatte, Gdańsk oraz Europejskie Centrum Solidarności. Odwiedziliśmy także Sopot i Gdynię, gdzie zobaczyliśmy „Dar Pomorza” oraz Centrum Nauki Experyment. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Zamek w Malborku i mieliśmy okazję zobaczyć część zabytkowego Grudziądza. Nie zabrakło czasu na pamiątki i spacer brzegiem morza.
Ostatnie wyjście klasowe klasy 8b do kina Helios w Gnieźnie
W środę 03.06.2026 r. uczniowie klasy 8b razem z wychowawcą wybrali się na seans filmowy do kina Helios w Gnieźnie. Kończąc wprowadzoną na lekcjach wychowawczych tematykę związaną z formami przemocy rówieśniczej, m.in. z hejtem w Internecie, uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej bullyingu.
Klasowe wyjścia z okazji Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 5b i 7a uczestniczyli w klasowych wyjściach. Klasa 5b wybrała się 1 czerwca do parku trampolin JumpNow, gdzie uczniowie mogli aktywnie spędzić czas i świetnie się bawić. Natomiast 2 czerwca klasa 7a udała się do kina Helios na film „Cena zwycięstwa”.