Warsztaty plastyczne

W środę w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne prowadzone przez mamę uczennicy z klasy 5. Spotkanie miało charakter arteterapeutyczny i edukacyjny. Rozmawialiśmy o pasji jaką może być malarstwo.

Życie człowieka, który ma pasję, nabiera dodatkowego wymiaru, który zrozumieć można dopiero z perspektywy pasjonata. Pasja wnosi do naszego życia nowe barwy i czyni życie jeszcze piękniejszym. Pracownia plastyczna to przestrzeń, której istotą jest proces twórczy, w której realizowane są różnorodne projekty plastyczne mające za główny cel rozwój zdolności manualnych, kształtowanie wyobraźni i umiejętności spontanicznego wyrażania tego co jest w nas ukryte.

Ogromne podziękowania za przeprowadzone warsztaty dla pani Joanny.