Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku - eliminacje na etapie powiatu gnieźnieńskiego

Szkoła Podstawowa Milenium wzięła udział w turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Uczniowie naszej szkoły wystąpili w dwóch kategoriach U-10 i U-12. W obu kategoriach wystawiliśmy po dwie drużyny.

W kategorii U-10 pierwszy zespół odpadł w ćwierćfinale przegrywając 3:2 z drużyną z Witkowa. Tutaj należy zaznaczyć, że rozgrywki w grupie rozegrali wzorowo strzelając trzem drużynom 16 bramek nie tracąc żadnej. Druga drużyna odpadła po rozgrywkach w grupie.

Natomiast w kategorii U-12 pierwszy zespół wyszedł z grupy z drugiego miejsca, ale niestety w ćwierćfinale przegrał z Trzemesznem 3:1. Druga drużyna odpadła po rozgrywkach w grupie. W kategorii U-10 wystąpiło 15 drużyn, a w U-12 17 zespołów.

Gratulacje za ambicję i wolę walki do ostatniej sekundy meczu.