Złoty medal w Mistrzostwach Gniezna w unihokeju dziewcząt

6 października 2023 r. uczennice Szkoły Podstawowej Milenium brały udział w Mistrzostwach Gniezna w unihokeju dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym. Dziewczyny okazały się bezkonkurencyjne, wygrywając każdy mecz i zdobyły Mistrzostwo Gniezna.

Przed dziewczynami kolejny krok - Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego. Gratulujemy!

Reprezentacja SP Milenium:

- Matylda, Lena G, Lena S, Dominika, Daria (klasa 8a)

- Maja H, Maja D, Oliwia (klasa 7b)

- Maja, Antonina (klasa 7a)

Bramki zdobyły: Matylda, Lena S, Dominika

Wyniki: