Konkurs plastyczny na PUZZLE SENSORYCZNE

W ramach „Miesiąca dla Autyzmu” w Grupie Edukacyjnej Milenium zapraszamy uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej Milenium do udziału w szkolnym konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowym jest stworzenie puzzli sensorycznych.

Puzzle sensoryczne to rodzaj układanek, które mają za zadanie stymulować zmysły poprzez różnorodne tekstury, kształty, kolory i wzory, dzięki czemu stanowią świetną zabawę dla osób w różnym wieku, w tym dla dzieci z zaburzeniami sensorycznymi, np. z Autyzmem. Aby puzzle spełniały swoją rolę, należy wykorzystać materiały o różnorodnej fakturze (np. filc, ziarna, makaron, guziki, różnego rodzaju papiery, drewno, folię itd.). Wymiary i format pracy jest dowolny.

Prace wraz ze zgodą rodzica/opiekuna >>POBIERZ ZGODĘ<< można składać do 30 kwietnia 2023 roku w Sekretariacie lub do p. Beaty Dziurleji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 maja 2023 roku.

>>POBIERZ REGULAMIN KONKURSU<<