Mamy II miejsce w drużynowych biegach przełajowych!

Zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody były rozgrywane na terenie stada ogierów przy ulicy Kłeckoskiej. Nasza Szkoła wystawiła 2 drużyny: chłopacy i dziewczyny rocznik 2010-2011. Najlepszym z chłopaków okazał się Konrad, który w swoim biegu zajął 4 miejsce.

Wśród dziewczyn najlepsza nasza zawodniczka zajęła 7 miejsce. Dzięki bardzo dobrej postawie i wyniku pozostałych dziewcząt drużyna zajęła 2 miejsce. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników.