Szkoła Podstawowa na Mistrzostwach Gniezna w koszykówce

Nasza Szkoła Podstawowa Milenium wzięła udział w Mistrzostwach Gniezna w koszykówce. Były to zawody w kategorii Igrzyska Dzieci czyli dla uczniów z klas 6 i młodszych. Szkołę Milenium reprezentowały dziewczyny z klas 6 i klas 4. Rozgrywki były na bardzo wysokim poziomie - większość zawodniczek uczęszcza do różnych klubów w Gnieźnie.

W naszym zespole trochę brakowało wytrenowania i mimo dobrej walki na parkiecie musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników. Zakończyliśmy zawody na 5 miejscu. Chciałbym podziękować Naszym zawodniczkom za bardzo dobrą grę i życzę kolejnych sukcesów w tej dyscyplinie.