Mikołajki w Szkole Podstawowej Milenium - odwiedziło nas aż dwóch Mikołajów!

Ho ho ho! Co to były za Mikołajki! Z pewnych źródeł wiemy, że wszyscy nasi uczniowie i uczennice byli grzeczni w tym roku. Nic dziwnego, że Szkołę Podstawową Milenium odwiedził nie jeden, lecz dwóch Świętych Mikołajów! (uczniowie zauważyli, że jeden z Mikołajów bardzo przypominał Pana Bartka Szafrańskiego – dementujemy plotki – był to jego daleki kuzyn z Laponii!).

Na widok dwóch Mikołajów uśmiechy były podwójne, cytując jednego z uczniów „Dwóch Mikołajów? To szaleństwo!”.

Mikołajkowie sanie zaprzężone w renifery zamienili jednak na samochód Pani Dyrektor – razem z dr Iwoną Gawrecką odwiedzili dzisiaj wszystkie klasy z workami pełnymi słodkich prezentów! Towarzyszyły im również elfy z Samorządu Uczniowskiego.

W świąteczny nastrój wprowadziło nas dziś wspólne śpiewanie kolęd i bożonarodzeniowych hitów – każda klasa musiała „wykupić” swój prezent wspólnym muzycznym występem.