Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Walentynki w 1a

Walentynki to czas kiedy wokół nas unosi się atmosfera życzliwości oraz miłości. Klasa 1a w miniony piątek miała okazję doświadczyć czym jest Dzień Walentynek.

Z tej okazji zapoznaliśmy się z historią św. Walentego oraz poznaliśmy jak wygląda dzień walentynek w innych krajach. Uczniowie mieli też możliwość za pomocą platformy clickmeeting uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez studentki GSW Milenium za co bardzo dziękujemy. Tematem zajęć były właśnie walentynki. Wszyscy uważnie wysłuchali bajki oraz wykonali kartki walentynkowe. W tym dniu nie zabrakło też wspólnej zabawy oraz małego poczęstunku.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007