Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Zakładki uczniów klasy 5a

O tym, że losy Oli i Łukasza zafascynowały uczniów klasy 5 a, świadczy nie tylko ożywiona dyskusja w czasie lekcji języka polskiego, ale i prace wykonane przez dzieci.

Piątoklasiści wykazali się kreatywnością i znajomością powieści Ewy Nowak „Pajączek na rowerze”, projektując zakładki do książek. Umieścili na nich informacje dotyczące świata przedstawionego i bohaterów. Obejrzyjcie prace naszych uczniów i sami przeczytajcie tę książkę, która Was rozbawi i wzruszy.

 

 

 

 

 

 

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007