Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Nowy wizerunek Szkoły Podstawowej Milenium

Szkoła Podstawowa Milenium odświeża wizerunek w Nowym Roku. Od 1 stycznia zmianie ulega przede wszystkim logotyp, ale również materiały identyfikacji wizualnej oraz oznaczenia wewnątrz placówki. Krok w krok za zmianami zachodzącymi w szkole podstawowej podążają pozostałe placówki Grupy Edukacyjnej Milenium –  Przedszkole, Akademickie Liceum Ogólnokształcące oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa również zmieniają swoje logo.


Nowy znak graficzny opiera się na tarczy hiszpańskiej, w którą wpisane są 4 elementy mające obrazować uczelnię oraz placówki powstałe na jej fundamentach. Całość nawiązuje do stylistyki herbu, który niewątpliwie kojarzy się z takimi wartościami jak tradycja i prestiż. Nowa kreacja jest jednocześnie utrzymana w stylu minimalistycznym, przywodzącym na myśl nowoczesność i młodość. W ten sposób zostały połączone wartości przyświecające grupie edukacyjnej: jej tradycja oraz prestiż są rozpoznawalne na terenie powiatu gnieźnieńskiego, wągrowieckiego i powiatów ościennych, natomiast nowoczesne i praktyczne podejście do nauczania to cecha, którą doceniają i wybierają uczniowie, ich rodzice oraz studenci.
Do każdej placówki przypisany jest osobny kolor, a spójność osiągnięto przez wspólną, bezszeryfową czcionkę i powtarzający się symbol tarczy hiszpańskiej.
Elementem identyfikacji wizualnej jest również pasek gradientu, ukazujący za pomocą barw wszystkie placówki należące do Grupy Edukacyjnej Milenium – od Przedszkola Milenium Mali Odkrywcy (barwa żółta), aż po Gnieźnieńską Szkołę Wyższą (barwa zielona).

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007