Rekrutacja 2021/2022 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

Kolędowanie w klasach 2 [WIDEO]

Mimo, że święta tuż, tuż, za oknami szaro… Za to w klasach 2 prawdziwie zimowa atmosfera. Brak śniegu na zewnątrz nie przeszkodził dzieciom w tym, aby zima była prawdziwie biała i magiczna.

Uczniowie klasy 2a i klasy 2b przygotowali świąteczny filmik, w którym śpiewają kolędy, deklamują wiersze, tańczą oraz składają życzenia świąteczne.

“Świąt magia niech zjedna wszystkich, a w domach będzie jak w niebie. Ciepłem otulmy naszych bliskich. I uśmiechnijmy się do siebie.”

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007