Udział uczniów Milenium w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli świetne wyniki w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej, która odbyła się 12 listopada 2020 r.

Aleksandra Olszewska (kl. 6 a), Weronika Leśniak (kl. 6 a) i Wojciech Liszkowski (kl. 1 a LO) zdobyli tytuł laureata, zajmując odpowiednio 11., 14. i 15. miejsce. Z kolei Jakub Andrzejewski (kl. 7 a, miejsce 23.) oraz Anna Urbanek (kl. 2 b LO, miejsce 17.) zdobyli dyplomy uznania.

W całej Polsce do konkursu przystąpiło ponad 3500 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy kolejnych sukcesów!