Rekrutacja 2020/2021 - zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2020/2021

X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

1 i 2 października 2020 roku nasza szkoła wzięła udział w X Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Razem z Panią  Pauliną Sawikowską oraz Panią Lidią Adamską-Kobylińską uczniowie szkoły podstawowej sprawdzili, jak dobrze radzą sobie z tabliczką mnożenia.

Najpierw wszyscy rozwiązali krótki test, a czekając na wyniki zajęli się powtarzaniem tabliczki mnożenia w formie zabawnych zagadek. Część z nich można było zabrać ze sobą do domu, aby sprawdzić się w rywalizacji z rodziną i przyjaciółmi. Na koniec mistrzowie matematyki odebrali specjalne certyfikaty i odznaki.
Obchody X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uświadomiły wszystkim, że matematyka nie jest wcale taka trudna, a najlepiej uczymy się poprzez zabawę :)

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


306

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007