Wycieczka klasy 6b do Torunia z okazji Dnia Chłopca

Uczniowie klasy 6b wraz z wychowawcą w ramach integracji oraz świętowania Dnia Chłopca udali się na wycieczkę do Torunia. Dzieci oprócz spaceru, podziwiania toruńskiej Starówki i kosztowania pierników doświadczyły czegoś niecodziennego.

Odwiedziliśmy "niewidzialny domek", w którym poruszaliśmy się całkowicie po ciemku, a przewodnikiem w domku była osoba od urodzenia niewidoma. Było to dla nas niesamowite doświadczenie. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o codziennym życiu osób niewidomych i chętnie zadawały pytania.
Był to bardzo dobrze wspólnie spędzony czas.