REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Sokół Milenium - czerwcowe wydanie już jest!

Ukazał się ostatni w tym roku szkolnym numer Sokoła Milenium! W tym wydaniu znajdziecie m.in. pomysły na spędzenie wakacji, przepis na orzeźwiającą lemoniadę - idealną na letnie upały, recenzje książki i filmu, a także sudoku i wykreślankę.

Pobierz Sokoła Milenium tutaj

Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".