Zapraszamy na Letnie Półkolonie!

Szkoła Podstawowa Milenium zaprasza wszystkich uczniów klas I-V na letnie półkolonie! W tym roku czeka nas tydzień pełen świetnych atrakcji. Półkolonie będą trwały od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14 w terminie 24-28 czerwca 2024 roku. Cena półkolonii to 450 zł. Rodzice chętni zapisać swoje dzieci na półkolonie mogą zgłaszać się do Sekretariatu (z odliczoną gotówką). Liczba miejsc ograniczona!

Program półkolonii:

• Poniedziałek

Wycieczka na Stajnię pod Wierzbami w Jankówku - przejazdy bryczką, jazda konno pod opieką instruktorów, ognisko z kiełbaskami

• Wtorek

Warsztaty LEGO z Bricks 4 Kidz (w szkole) i warsztaty z robienia pizzy w House of Pizza (obok szkoły)

• Środa

Wyjście do kina Helios, zabawa na placu zabaw przy Wenecji, lody, obiad w szkole

• Czwartek

Warsztaty z Laboratorium Slime w Centrum Edukcji Kreatywnej Baza, “Jak w Gnieźnie pierwszego króla koronowano?” - warsztaty w MOK, w drodze powrotnej przystanek na ciastko/lody, obiad w szkole

• Piątek

Gry i zabawy na plaży w Jankowie Dolnym, ognisko z kiełbaskami, podsumowanie półkolonii, wręczenie dyplomów i pamiątek