Dołącz do Aktywnego Miasta z Milenium Team!

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków naszej szkoły do udziału w niezwykłej akcji - "Aktywne Miasta"! Dołączcie do zespołu Milenium Team i kręćcie kilometry dla siebie oraz naszej grupy. Wspólnie możemy osiągnąć wspaniałe wyniki, promując zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną.

Jak dołączyć do Milenium Team?

Pobierz aplikację Aktywne Miasta (APPLE STORE, SKLEP PLAY).

Zarejestruj się - pamiętaj, aby dodać odpowiednie oznaczenie w zależności od swojej grupy:

• Uczniowie SP (Gniezno): Imię Nazwisko lub login/nick SP
  • Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Sympatycy: Imię Nazwisko lub login/nick NPR

Dołącz do rywalizacji - wybierz miasto Gniezno i znajdź naszą grupę Milenium Team w kategorii szkoły.

Co można wygrać?

1. Koszulka rowerowa - za przejechanie odpowiedniej liczby kilometrów:
    • Uczniowie SP: 50 km (pierwszy próg), 100 km (drugi próg)
    • Rodzice, Pracownicy, Nauczyciele: 100 km (pierwszy próg), 200 km (drugi próg)
  2. Pakiet upominków - 3 pakiety do rozlosowania wśród uczestników, którzy przejechali więcej niż 10 km.
  3. Puchar Rektora - dla najlepszych w swoich kategoriach.

Jak odebrać koszulkę?

Po przekroczeniu pierwszego progu kilometrów, skontaktuj się z działem marketingu. Możesz wtedy odebrać koszulkę na wypożyczenie. Jeśli uzyskasz drugi próg kilometrowy koszulka przechodzi na Twoją własność. Liczba koszulek jest ograniczona, więc nie zwlekaj!

Regulamin i szczegóły

Pełny regulamin wydarzenia "Aktywne Miasta w Milenium" oraz progi kilometrowe znajdziesz na naszej stronie internetowej https://studia.milenium.edu.pl/milenium-team-aktywne-miasta-gniezno

Pamiętaj, aby oznaczyć się prawidłowo w aplikacji, dodając odpowiedni dopisek po swoim imieniu i nazwisku lub loginie.

Dołącz do nas!

Nie czekaj, pobierz aplikację Aktywne Miasta, zarejestruj się i zacznij kręcić kilometry dla Milenium Team! Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i sympatyków do wspólnej zabawy. Czekają na Was fantastyczne nagrody i zdrowa rywalizacja. Do zobaczenia na trasie!

🚲 Specjalna grupa Milenium Team na Facebooku tutaj

Reprezentuj Milenium Team!