Ogólnopolski Konkurs Zintegrowanych Sprawności "Leon"

16.03.2022 r. 24 uczniów klas drugich wzięło udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Zintegrowanych Sprawności "Leon". Wyniki zrekompensowały długi czas oczekiwania na ostateczne rozstrzygnięcie. W całym kraju wyzwanie konkursowe podjęło 2340 drugoklasistów.

Nasi uczniowie uplasowali się na miejscach od 24 do 58, tym samym osiągając znakomite rezultaty. Na szkolnym podium znaleźli się:

I Aleksander Banaszyński kl. II b, 24 miejsce na poziomie ogólnopolskim,

II Franciszek Szarwark kl. II a, 31 miejsce na poziomie ogólnopolskim,

III Wojciech Święszkowski kl. II a, 32 na poziomie ogólnopolskim.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powiadamiacz szkolny