Klasa 3a i 3b w Zielonej Szkole w Funce

Klasy trzecie miały okazję wybrać się w niesamowitą podróż po przygodę. Uczniowie uczestniczyli aktywnie, przez trzy dni, m. in. w zajęciach sportowych, plastycznych i kulinarnych w Funce w malowniczych terenach Borów Tucholskich.

Nie zabrakło także pieczenia kiełbasek przy ognisku, nocnych podchodów a także dyskoteki. Dla dzieci była to nie tylko frajda, ale szlifowanie charakteru, planowanie i odpowiedzialność. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Powiadamiacz szkolny