Niesamowite Jasełka w Szkole Podstawowej Milenium [zdjęcia + wideo]

W Szkole Podstawowej Milenium odbyły się przepiękne jasełka w wykonaniu klasy 2a i 2b. Pod opieką Pani Anny Kuleckiej i Pani Natalii Ślęczkowskiej uczniowie przygotowali magiczne przedstawienie, które poruszyło serca wszystkich obecnych. Były tańce, śpiew z muzyką na żywo, gra światłem i przepiękne Polskie kolędy.

Gośćmi tego wyjątkowego przedstawienia byli Rektor GSW Milenium dr Krzysztof Gawrecki, Dyrektor SP Milenium dr Iwona Gawrecka, przewodnicząca Rady Osiedla Pustachowa - Kokoszki Pani Agnieszka Jaśkowiak oraz osoby wspierające nasza szkołę. Szczególne podziękowania składamy Państwu Sanok za ofiarowaną roślinność i choinki do dekoracji oraz Panu Andrzejowi Lisieckiemu za profesjonalne oświetlenie. Wszystkim rodzicom klas 2 dziękujemy za zaangażowanie się w te przedsięwzięcie, pomoc przygotowaniu strojów i dekoracji.
Wśród widowni zasiedli dumni rodzice i zachwyceni dziadkowie, którzy z zapartym oddechem śledzili każdy krok, każde słowo i uśmiech swoich pociech.