Europejski Dzień Języków w Milenium

Dziś nasza szkoła stała się miejscem pełnym różnorodności kulturowej i językowej, ponieważ obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji każda klasa z wielkim entuzjazmem zaprezentowała kraje z różnych stron świata: Anglię, Hiszpanię, Niemcy, Irlandię, Japonię, Australię i Stany Zjednoczone.

Efektem ich pracy były piękne plakaty, interesujące prezentacje multimedialne, niezapomniane występy taneczne, a także smaczne potrawy pochodzące z tych krajów. Dzień Języków pozwolił uczniom na zagłębienie się w kulturę innego kraju i był dobrą okazją do pracy zespołowej.

Wszystkie wykonane plakaty przez klasy 4-6 były bardzo ciekawe i wartościowe. Pierwsze miejsce za najlepszy plakat otrzymała klasa 5B, drugie – klasa 6A, trzecie – klasy 4B i 6B, a dla klas 4A i 5A zostało przyznane wyróżnienie.

Przygotowane prezentacje krajów przez klasy 7-8, a także zaangażowanie i kreatywność uczniów zrobiły ogromne wrażenie na komisji, która postanowiła nagrodzić każdą klasę pierwszym miejscem.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim klasom za udział i zaangażowanie.