Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej Milenium 2023/2024

Nowy rok szkolny oficjalnie rozpoczęty! W auli Szkoły Podstawowej Milenium dyrekcja, kadra pedagogiczna, rodzice oraz uczniowie rozpoczęli rok szkolny 2023/2024.

4 września to wyjątkowy dzień szczególnie dla dzieci, które dzisiaj zaczynają swoją przygodę w klasie pierwszej. Witamy Was bardzo serdecznie, cała szkoła z pewnością zadba, żebyście czuli się w Milenium jak najlepiej. Wraca to, co w szkole uczniowie lubią najbardziej - szkolne imprezy, uroczystości, zabawy i wycieczki nadmieniła Pani dyrektor dr Iwona Gawrecka w swoim powitalnym przemówieniu.

Pani dyrektor wspomniała też o remontach, które trwały  trakcie wakacji, zamontowaniu radiowęzła i wprowadzeniu udogodnień architektonicznych dla osób wymagających wsparcia. Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie rozeszli się do swoich klas wraz z wychowawcami.