Bal Ósmoklasistów 2023

Bal ósmoklasisty Szkoły Podstawowej Milenium, który odbył się w Gościńcu nad Dwoma Stawami, był niezapomnianym wydarzeniem dla uczniów i nauczycieli. Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej sali balowej, która emanowała radością i atmosferą święta.

Wieczór rozpoczął się tradycyjnie, od odtańczenia poloneza. Przez całą noc sala była wypełniona radosnymi dźwiękami muzyki i okrzykami radości.

Na balu nie zabrakło również momentów pełnych wzruszeń. Ośmoklasiści mieli okazję podziękować nauczycielom za ich wsparcie i poświęcenie przez te wszystkie lata nauki.

Bal ósmoklasisty Szkoły Podstawowej Milenium 2023 pozostanie niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich uczestników. To był wyjątkowy wieczór, który zjednoczył społeczność szkolną i przyniósł mnóstwo radości, tańca i wzruszeń.