Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas VII-VIII

23 czerwca 2023 roku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23 w szkole podstawowej Milenium. Był to niezwykły moment, gdyż oficjalnie pożegnaliśmy klasę 8a i 8b, które zakończyły swoją edukacyjną przygodę w naszej placówce.

W tak wyjątkowym dniu Pani Dyrektor dr Iwona Gawrecka wygłosiła wzruszające przemówienie, w którym podkreśliła wyjątkowe osiągnięcia naszych uczniów oraz ich zaangażowanie w życie szkolne. Podziękowała również kadrze, rodzicom i pracownikom administracji szkoły. Klasy 8a i 8b przygotowały wspominkowe filmy, dzięki którym mogliśmy przypomnieć sobie w trakcie ceremonii najważniejsze wydarzenia z życia szkoły, w których uczestniczyli już aktualni absolwenci rocznika 2023 SP Milenium.

Ważnym punktem tego uroczystego spotkania było oficjalne rozdanie świadectw dla absolwentów klas 8a i 8b. To dokumenty, które potwierdzają ich wysiłek, zaangażowanie i osiągnięcia w nauce. Chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie pogratulować naszym absolwentom i życzyć im dalszych sukcesów na drodze edukacji.

Niezwykle wzruszające było również wystąpienie uczniów, którzy podziękowali nauczycielom za ich poświęcenie, wsparcie i inspirację. Cierpliwość i oddanie naszej kadry pedagogicznej sprawiły, że nasi absolwenci stali się nie tylko mądrzejsi, ale także lepiej przygotowani do życia.

Aby uczcić tę wyjątkową okazję, klasa 8a i 8b postanowiła posadzić drzewo absolwentów na terenie naszej szkoły. To symboliczne drzewo będzie przypominać o ich obecności i wpływie na naszą społeczność szkolną. Będzie ono rosnąć razem z naszymi absolwentami, symbolizując ich trwałe powiązanie z naszą szkołą.