Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 dla klas I-VI

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej Milenium – Wspomnienia i Radość!

Czas nieubłaganie upływa, a wraz z nim nadszedł moment, na który wszyscy uczniowie tak niecierpliwie czekali – zakończenie roku szkolnego! To był rok pełen wyzwań, poznawania nowych tematów i nabywania umiejętności, który teraz upływa do historii, zostawiając po sobie piękne wspomnienia.

23 czerwca o godzinie 8:30 odbyła się uroczystość dla klas I-VI, podczas której uczniowie mieli okazję podziękować swoim nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wsparcie. Zakończenie roku szkolnego to także czas, kiedy uczniowie otrzymują swoje świadectwa i dyplomy. To moment pełen dumy i satysfakcji, kiedy mogą spojrzeć wstecz i docenić swoje osiągnięcia. Dzięki determinacji, wysiłkowi i zaangażowaniu każdego ucznia, udało się zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które będą miały znaczenie przez wiele lat.

Przerwa letnia to czas odpoczynku, zabawy i regeneracji sił. Wraz z nowym rokiem szkolnym wrócimy pełni energii i gotowi na kolejne wyzwania, które czekają na nas w Szkole Podstawowej Milenium. Będziemy mogli spotkać naszych przyjaciół, nauczycieli i cieszyć się kolejnymi fascynującymi lekcjami.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!