Drukowanie własnego projektu za pomocą drukarki 3D. Laboratoria Przyszłości

Uczniowie naszej szkoły na lekcjach informatyki, bardzo chętnie zaangażowali się w tworzenie własnych projektów 3D -  m. in. autorski model pająka oraz klasowa gazetka szkolna.

Emocje w tworzeniu swoich prac były  ogromne, gdyż szkoła dzięki pozyskanym funduszom  z programu „Laboratorium Przyszłości”, zakupiła drukarkę 3D. Tak też w murach naszej szkoły zostanie wspaniała pamiątka po twórczości naszych uczniów z  roku szkolnego 2022 / 2023.