REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Sokół Milenium działa dla bezdomnych czworonogów!

Kochani Czytelnicy gazetki szkolnej „Sokół Milenium”! Dziękujemy Wam za tak wielkie zainteresowania naszą gazetką. To dzięki Wam ze sprzedaży gazetek w mijającym roku szkolnym zebraliśmy ponad 520 zł.

Całość tej kwoty przeznaczyliśmy na zakup karmy dla psów i kotów z gnieźnieńskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Nasza redakcja odwiedziła schronisko, a sprawozdanie z tej wizyty oraz wywiad z panią kierownik Katarzyną Fikus znajdziecie w najnowszym, wakacyjnym numerze naszej gazetki, do którego lektury serdecznie zapraszamy. Udanych wakacji i bądźcie z nami również w nowym roku szkolnym!

Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".