REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Wygibasy językowe na Gnieźnieńskim Rynku

W poniedziałkowe popołudnie klasa 4b wzięła udział w zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie. Na Rynku naszego miasta odbył się flash mob z udziałem uczniów szkół podstawowych, którego celem było promowanie poprawnej polszczyzny.

Uczestnicy wydarzenia przybyli na Rynek z transparentami promującymi poprawność językową, zaprezentowali także przygotowane przez siebie hasła. Dzieci rywalizowały się w czytaniu wierszyków "łamiących języki", rozdawały przechodniom ulotki promujące poprawną polszczyznę, a także miały okazję do wspólnego tańca.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


311

uczniów


41

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007