REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2023/2024

Egzamin Ósmoklasisty 2023

Nasi ósmoklasiści i ósmoklasistki już od godziny mierzą się ze swoim pierwszym ważnym egzaminem w życiu. Byliśmy z nimi przed godziną 9:00 – był oczywiście stres, ale jak widać na zdjęciach humory dopisywały :) Nie ma co się dziwić – jesteście przygotowani, a cała szkoła trzyma za Was kciuki, więc musi być dobrze!

Dzisiaj sprawdzian wiedzy z języka polskiego, jutro starcie z matematyką, a ostatni dzień upłynie pod znakiem języka obcego. A później… zasłużone wakacje. Z tą myślą zaczynamy egzaminacyjny maraton ;)

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


307

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007

Powiadamiacz szkolny