Premiera kwietniowego Sokoła Milenium specjalnie na Drzwi Otwarte ALO Milenium

Przedstawiamy kwietniowy numer gazetki szkolnej Sokół Milenium, który został wydany specjalnie na Drzwi Otwarte Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium. Wydarzenie już jutro 19 kwietnia! Ósmoklasistki, Ósmoklasiści i rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej o naszej szkole dzięki artykułom przygotowanym specjalnie dla nich przed redakcję Sokoła.

W tym numerze:

• Wywiad z absolwentami ALO Milenium
  • Wywiad z uczniami ALO Milenium
  • "Czy szkoła jest w stanie w pełni ukształtować człowieka?"
  • Recenzja filmu "Stowarzyszenie umarłych poetów"
  • Wiersz
  • Krzyżówka
  • Podsumowanie ostatnich wydarzeń
  • Parę słów od redakcji

Serdecznie zapraszamy do lektury! Gazetkę szkolną będzie można nabyć podczas Drzwi Otwartych ALO Milenium, a także od członków redakcji Sokoła Milenium.