Zasady rekrutacji do szkoły tutaj

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2022/2023

Dzień Postaci z Bajek w klasie 1b

8 listopada uczniowie klasy I b wraz z wychowawczynią świętowali Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu razem z dziećmi w zajęciach uczestniczyli: Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Dzwoneczek, Kubuś Puchatek, Tygrysek, Lolek, Pinokio, Rycerz, Minionek, Myszka Minnie, Świnka Peppa, Miś Uszatek i wiele innych bohaterów bajek. Wspólnie rozwiązywaliśmy zagadki, kolorowaliśmy ilustracje oraz zachęcaliśmy innych do poznania naszych ulubionych bajek. Dzień minął w radosnej atmosferze. Zaangażowanie dzieci potwierdziło, że bajki klasyczne są im znane i bardzo bliskie.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


307

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007