Zasady rekrutacji do szkoły tutaj

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2022/2023

Bogowie Olimpijscy z 5b

Czy wiecie, kto był najważniejszym z bogów greckich? A może słyszeliście o Demeter, która zgubiła swoją córkę Korę? A może potraficie sobie wyobrazić pupila Hadesa - Cerbera?

 Tej wiedzy na pewno nie zabraknie uczniom klasy 5 b, którzy podczas ostatniej lekcji historii zamienili się w bogów olimpijskich. Po prezentacji strojów i opisie wybranych bóstw przyszedł czas na prawdziwą ucztę. Podawano wyłącznie nektar i ambrozję, których spożycie zapewnia nieśmiertelność.

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


307

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007