REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2024/2025

Lekcja kleksografii

Kto powiedział, że lekcję kleksografii może przeprowadzić tylko Ambroży Kleks w swojej akademii? Oto prace uczniów klas 4 a i 4 b, którzy podczas lekcji języka polskiego uwolnili swoją kreatywność, tworząc kleksy i krótkie rymowanki.

Nic tak nie pobudza aktywności uczniów jak twórcze działanie i odrobina zabawy!

Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, plastyczne, dziennikarskie, fizyczne, matematyczne…

Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe posiłki, przygotowywane przez stołówkę "Milówkę".