Zasady rekrutacji do szkoły tutaj

 REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2022/2023

Uroczyste pasowanie na ucznia i uczennicę 1 klasy Szkoły Podstawowej Milenium

Dzisiejsza uroczystość (13.10.2022) była dla naszych pierwszaków bardzo ważnym etapem w ich edukacji. To właśnie dzisiaj odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia i uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium. Wśród najważniejszych uczestników tego wydarzenia (uczniowie klasy 1a i 1b) udział wzięła również dyrekcja szkoły, rodzice, oraz uczniowie starszych roczników.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie zostali pasowani na ucznia i uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium przez Dyrektor dr Iwonę Gawrecką.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci uczniów i przybyłych rodziców.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałej przygody w szkole, wielu ciekawych doświadczeń, uśmiechu, przyjaźni i odkrywania swoich talentów!

 • Nie tylko angielski!

  Nasi uczniowie od pierwszej klasy uczą się języka angielskiego w ponadstandardowej liczbie godzin, a od IV klasy zaczynają naukę drugiego języka!

 • Dobra zabawa!

  Nasi uczniowie mają do wyboru szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: sportowe, wokalne, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, matematyczne…

 • Pełne wyżywienie

  Do dyspozycji uczniów czeka stołówka, codziennie serwująca ciepłe, zdrowe i tanie posiłki, przygotowywane przez zewnętrzną firmę cateringową.

 • Małe oddziały klasowe

  Pracujemy w małych oddziałach klasowych, co pozwala nauczycielom pochylić się nad każdym dzieckiem w sposób indywidualny.


307

uczniów


44

nauczycieli

Zadzwoń

61 4245007