Uroczyste pasowanie na ucznia i uczennicę 1 klasy Szkoły Podstawowej Milenium

Dzisiejsza uroczystość (13.10.2022) była dla naszych pierwszaków bardzo ważnym etapem w ich edukacji. To właśnie dzisiaj odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia i uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium. Wśród najważniejszych uczestników tego wydarzenia (uczniowie klasy 1a i 1b) udział wzięła również dyrekcja szkoły, rodzice, oraz uczniowie starszych roczników.

Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, a następnie zostali pasowani na ucznia i uczennicę Szkoły Podstawowej Milenium przez Dyrektor dr Iwonę Gawrecką.

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci uczniów i przybyłych rodziców.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałej przygody w szkole, wielu ciekawych doświadczeń, uśmiechu, przyjaźni i odkrywania swoich talentów!