Weź udział w konkursie ZIELONE POMYSŁY czytaj tutaj

REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ 2021/2022

SP Milenium życzy Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja wraz z całą społecznością Szkoły Podstawowej Milenium
składa serdeczne życzenia na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok 2022.
Niech Święta będą magicznym czasem, w którym wszyscy odpoczniemy od codzienności,
niech obfitują we wzajemną życzliwość, miłość i szczęście, a przede wszystkim w zdrowie.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!