Weź udział w konkursie "You Can Dance - Nowa Generacja"!

Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie „You Can Dance – Nowa Generacja”. Przedsięwzięcie jest skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat, a jego cel to propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu wspólnego występu grupy uczniów i przesłaniu go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wybrane filmiki będzie można obejrzeć na antenie TVP w niedzielnych wydaniach programu „Pytanie na śniadanie” oraz w mediach społecznościowych programu.
Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 listopada 2021 r.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. Dodatkowo autorów najciekawszego filmiku odwiedzą w szkole Ida Nowakowska, Roksana Węgiel i Agustin Egurrola. Wizytę w szkole oraz filmik będzie można obejrzeć w finałowym odcinku programu „You Can Dance – Nowa Generacja”.
Szczegółowe informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie programu https://youcandance.tvp.pl/ oraz w mediach społecznościowych.